Robienie zakupów Tematyka żywnościowa 

Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Chcesz nabyć kapsułki Cafissimo? Skieruj się tu

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterech dziesięcioleci i powoli pozyskiwała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny system pozwala na przyrządzanie napoju wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – trzeba napełnić pojemnik z wodą w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce we wskazanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można delektować się pobudzającą kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez wiele lat narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – sporo ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak jej naparu jest unikalny, bowiem stworzyło go sporo różnorodnych elementów, np. konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Mieszanie kaw single origin z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są aromaty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – tania każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w urzędach czy hotelach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana i z reguły zamyka się w przedziale 1,10-1,40 zł. Oznacza to, że taka kawa jest o wiele tańsza niż podobny napój podawany w bufetach w biurze lub w kawiarniach w galerii. Nowoczesny design i rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Dzięki nim zaserwujemy gościom najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy do ciasta, bez strachu o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy są kompatybilne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Zobacz także: