Robienie zakupów 

Wygodne i praktyczne zakupy spożywcze z dostawą do domu

Zakupy z dostawą do domu - sprawdź informacje o ofercie na e-skowronek.pl.

Nie da się uciec od potrzeby robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez mnóstwa rzeczy, lecz bez świeżych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety często okoliczności życiowe bądź zawodowe powodują, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością uciążliwą. Wówczas sporym udogodnieniem jest możliwość zamówienia zakupów spożywczych online.

Zakupy z dostawą do domu usługa dla różnych grup konsumentów

Wszechobecność internetu przyspieszyła w ostatnich kilku latach rozwój sprzedaży online w naszym kraju. W związku z nieprzerwanie ewoluującym się rynkiem i potrzebami odbiorców, mnóstwo biznesów korzystających przedtem tylko z zwykłych kanałów sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę poszła także branża spożywcza, która zwykle sporadycznie oferowała zakupy z dostawą do domu kupującego. Od kilku lat z delikatesów online korzysta wiele rozmaitych grup konsumentów. To między innymi osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości wykonania zakupów w godzinach gwarantujących dostanie w markecie świeżych produktów, rodzice niemowląt, ale też osoby w starszym wieku, dla których częste wizyty nawet w osiedlowym markecie są dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych przez internet korzysta się także z czystej wygody – to fenomenalna oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia czy też spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – tu kupisz chrupiące, polskie pieczywo

Korzystając z zakupów spożywcze przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać spośród mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale również ryb, mięs oraz wędlin dostarczanych tylko przez solidnych oraz wypróbowanych polskich producentów. Ponadto sklep oferuje chrupiące, polskie pieczywo dostarczane z piekarni legendarnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wskazany adres w ciągu 48h, a za zakupy za określoną kwotę oferowana jest darmowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą przy odbiorze.

Nasza siedziba:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]

Zobacz także: