Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna 

Zwiększ pakowność swojego auta – zamontuj bagażnik dachowy typu box

Więcej o boxach dachowych w Krakowie na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Naturalnie, typ bagażnika musi być dopasowany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża ładowność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają bardzo dużą ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Zobacz także: