Sektor budowlany 

Co oferuje polski producent pokryć dachowych?

Jeśli szukasz nowoczesnych pokryć dachowych, koniecznie sprawdź https://tinyurl.com/yb7jwg3u.

Montowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla inwestorów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z kilku przyczyn. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachowej, a przy tym również ułatwia przewóz oraz wyładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich staranne ułożenie pochłania przeważnie znacznie więcej godzin. Kolejną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, również bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych pięknie się prezentuje zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starszych obiektów, tym bardziej, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się również lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówki

Żeby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny wybór blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, funkcjonujących na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie rys. Firma Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, dlatego oprócz swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych producentów.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Zobacz także: