Sektor budowlany 

Stalowa mufa nierdzewna

Sprawdź, gdzie kupić mufę nierdzewną, wejdź na metal-e.pl/MUFY

W czasie robót hydraulicznych używane są profesjonalne akcesoria, które uproszczą wykonanie całego procesu. Mufa nierdzewna to jeden z takich elementów. Z jakiego tworzywa jest wyprodukowana i czym się charakteryzuje?

Mufa nierdzewna – zrobiona z odpornego na korozję tworzywa

Mufa nierdzewna jest komponentem spajającym rurociągi, ma kształt tulei. Bardzo często ten moduł posiada również specjalne gwintowanie. W sklepach otrzymamy mufy między innymi o złączach rodzaju 3/8″L-25 (DN-10), 2″L-55 (DN-50), 1″L-40 (DN-25), a także wiele innych. Stosowane są z reguły w rurociągach wodnych, ale sposób ich zastosowania może być znacznie szerszy. Żeby złączka znakomicie wypełniała swoje zadania, musi być wykonana z odpornego na korozję materiału – stali nierdzewnej. W takim przypadku mamy pewność, że konstrukcja będzie trwała i spełni wszystkie normy jakościowe.

Mufa nierdzewna – rozmaite rozmiary

W hurtowniach mamy wiele rodzajów muf nierdzewnych, które są łączeniem nieodzownym w trakcie różnych prac hydraulicznych. Możemy nabyć rozmaite przekroje, które możemy idealnie dostosować do naszych potrzeb. Mufy nierdzewne zrobione są również z wielu rodzajów metalu, a znakomite efekty zapewnia stal 316. W jakich sklepach najlepiej zaopatrywać się w komponenty niezbędne przy robotach związanych z rurami wodnymi? Ogromny asortyment gwarantują sklepy internetowe. Zakupy dokonywane za ich pośrednictwem są bardzo komfortowe – nie musisz jeździć po sklepach stacjonarnych, żeby sprawdzić asortyment, zamówienia dokonujesz przez internet, a paczkę dostarcza Ci listonosz. Sklepy online to gwarancja korzystnych cen i szerokiego asortymentu.

Nasza siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]

Zobacz także: