Tematyka motoryzacyjna 

Jak wybrać kufry na motor

Zobacz, gdzie zamówić kufry Givi.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewnie nierzadko musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale który kufer na motocykl wybrać?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, ale także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz oszałamiający stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasza siedziba:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Zobacz także: