Turystyka i podróże 

Apartamenty z Kominkiem – apartamenty Krynica

Więcej w temacie Krynica Zdrój apartamenty na wypoczynek-krynica.pl

Krynica Zdrój jest stawiana wśród najbardziej interesujących miejscowości w południowej części naszego kraju. Oprócz wielu zabytków, jest także utożsamiana z niezwykle korzystnym klimatem i złożami wody o działaniu zdrowotnym, dzięki czemu każdego sezonu staje się celem wojaży tysięcy krajowych i nie tylko letników. Duża popularność to konieczność zapewnienia gościom odpowiedniej bazy noclegowej – na szczęście dotarcie miejsc w tej górskiej miejscowości nie powinno przysporzyć trudności.

Wynajęcie apartamentów Krynica Zdrój

Większość miejsc noclegowych w tym mieście stanowią apartamenty Krynica Zdrój – mieszkania, których wynajem okaże się świetnym rozwiązaniem dla wszystkich turystów, którzy z rozmaitych przyczyn nie mogą albo nie chcą postawić na zamieszkanie w sanatorium. Koszty wynajmu apartamentów Krynica Zdrój bywają bardzo zróżnicowane – od cen nie większych od pięćdziesięciu PLN, aż po lokale, w których doba kosztować będzie ponad sto PLN.

Co oprócz apartamentów Krynica Zdrój?

Oprócz apartamentów, w opisywanym mieście znajdziemy też inne anonse. Funkcjonuje tu wiele hosteli i pensjonatów, które oferują swoim gościom bardzo dobre lokale w niewygórowanych cenach. Ze względu na lecznicze klimat, w miejscowości działa także wiele klinik, które obok miejsc noclegowych, proponują pacjentom również lecznicze zabiegi lub pomoc terapeutów. Są one kosztowniejsze niż apartamenty Krynica Zdrój, ale ich klienci mają przecież do dyspozycji liczne udogodnienia.

Nasza siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]

Zobacz także: