Turystyka i podróże 

Fascynują Cię egzotyczne podróże? Znajdź ofertę dla siebie

Na relaksmisja.com poznasz bezkonkurencyjną ofertę podróży szytych na miarę

Podróże rozluźniają, uczą nas szacunku dla innych kultur i narodów, kształcą wyobraźnię oraz pomagają odpocząć od codziennych obowiązków. Najmocniej odciskają się w pamięci te, które prowadzą nas w odległe lokalizacje, pod każdym względem różniące się od naszej europejskiej rzeczywistości. I chociaż nie wszyscy z nas mają charakter globtrotera, każdy powinien bodaj raz wyjechać w egzotyczną wyprawę do jakiegoś orientalnego kraju.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje Twoje unikatowe wakacje

Przygotowanie wyprawy egzotycznej jest kwestią trudną. Dlatego zwyczajny urlopowicz korzysta w tym celu z biur turystycznych. Oferują one jednakże przeważnie szablonowe pobyty w nadmorskich ośrodkach, wczasy odbywają się w dużych grupach, a ich program zwykle nie zawiera zwiedzania intrygujących miejsc danego regionu. Jeżeli myślisz o prawdziwie wyjątkowej podróży, zapoznaj się z usługami biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem indywidualnych wymogów zamawiającego. Po określeniu przez klienta daty, miejsca podróży oraz kosztu wyjazdu, biuro rezerwuje bilety lotnicze i noclegi, jak również wykonuje drobiazgowy plan wczasów. Na dodatek biuro przekazuje także kilka ważkich wskazówek dla turysty, dotyczących między innymi tego, co wypada zobaczyć, gdzie zjeść smaczny posiłek, gdzie wypocząć oraz sygnalizuje na co zwracać uwagę w danym państwie.

Szalona wyprawa dla aktywnych bądź egzotyczna podróż poślubna

Nieważne jaki typ podróży wolimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy znajdą coś dla siebie. Nowożeńcy mogą spędzić miesiąc miodowy leżąc na plażach Fiji lub Polinezji – to doskonałe destynacje na podróż poślubną. Dla zwolenników niczym nie zakłóconego relaksu biuro wyselekcjonowało idealne miejsca w Filipinach, Tajlandii czy Meksyku. Natomiast osoby pełne energii mogą zobaczyć słonie oraz żyrafy w trakcie safari w Zanzibarze, polatać na lotni w Himalajach, podziwiać buddyjskie świątynie na Sri Lance lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brak też pomysłów podróży egzotycznych dla rodzin z maluchami.

Fotografia dzięki uprzejmości relaksmisja.com.

Nasza siedziba:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]

Zobacz także: