Sektor budowlany Usługi 

Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Potrzebujesz pomocy pracowni architektonicznej Kraków? Dobrze trafiłeś!

Biuro projektów oferuje szerokie spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może przygotować kompleksowy projekt obiektu, a następnie czynnie kontrolować postęp robót, zaplanować odnowę domu bądź zaproponować aranżację już wybudowanych rezydencji, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz nieszablonowych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się od wielu budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a równocześnie funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i budynków użyteczności publicznej czy wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi pensjonaty, biura, żłobki i budynki rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może również przygotować plan obszernych i praktycznych garderób, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Zobacz także: