Usługi 

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o serwis okien Warszawa cennik, znajdziesz na https://serwismeteo.pl.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Zobacz także: