Usługi 

Czym zajmuje się biuro detektywistyczne?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, odszukać bezcenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Profesjonalna firma detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem, wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4 bądź ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze pozyskanie cennych informacji.

Firma detektywistyczna – kto często korzysta z jej usług?

Do firm detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w szybki i efektywny sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma również praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.

Zobacz także: