Usługi 

Jak wygląda profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Więcej informacji o sprzątaniu strychów i piwnic Kraków - zajrzyj tutaj

W większości domów znajduje się strych i piwnica. Zazwyczaj miejsca te przeznaczone są na składziki na rozmaite starocie. Zwykle to, czego nie potrzebujemy, wynosimy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? W takiej sytuacji można postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z najróżniejszych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble lub niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miastach, to rewelacyjny wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest niemałym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że nierzadko na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy w ciągu roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się opróżnianiem strychów i piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby podczas prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Nasza siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]

Zobacz także: