Usługi 

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Przyjęcie w ogrodzie - poznaj korzystną ofertę.

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również chrzciny, „osiemnastki” czy komunie. Gdy wykaz zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj gościom imprezy najlepsze warunki

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka albo przyjęcie urodzinowe, , na której bawić się będą w większości dorośli, uczestnikom wypada zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast imprezy, w których znaczną grupę uczestników mogą najmłodsi, a więc chrzty albo komunie, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się tak szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy oferowane uczestnikom też trzeba dobrać do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po pomoc firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Znalezienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest dość proste, jednak niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście królewskim duchu odbywają się tu chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można zmieścić nawet do 130 osób. Z kolei jeżeli impreza ma być urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez rozłożenie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Zobacz także: