Usługi 

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Więcej szczegółów o cateringu do firm na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Konferencja, ważne rozmowy biznesowe lub szkolenie – każda poważna firma z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego wydarzenia. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na kurs napoje i przekąski

Kursy oraz sympozja biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 5-6 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wskazane są najczęściej dwie kilkunastominutowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść większy posiłek w pobliskiej kafeterii. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie spożyć podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, również wziąć na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o ubrudzenie koszuli czy rąk. W ramach usługi cateringu firmowego udostępniane są też urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Poza tym jest to też sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, jedząc samodzielnie przyszykowane czy też kupione po drodze w sklepie kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał też o komforcie gości.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz także: