Rachunkowość, finanse Usługi 

Księgowość to już nie problem

Szukasz szczegółowych wiadomości o księgowości Katowice? Doskonale trafiłeś! Wejdź tu

Księgowość to kluczowy filar działalności gospodarczej. Troszczy się on o właściwe wystawianie dokumentów, uiszczanie podatków, rachunki całej działalności. Czy lepiej przyjąć do pracy księgową na etat, czy jednak posiłkować się pomocą zewnętrznego biura rozliczeń?

Zadbaj o najlepszą księgowość

Kiedy dopiero zaczynamy działalność gospodarczą, najlepiej wybrać ofertę zewnętrznego biura. Takie instytucje pomogą nawet otworzyć firmę, czy dostać środki z UE czy urzędów. Prowadzą one księgi przychodów i rozchodów, wykazy VAT, zapewniają sprawozdania finansowe, a także dbają o kwestie odprowadzania podatków. Powierzenie finansów naszego przedsiębiorstwa firmom zewnętrznym jest korzystne także pod kątem finansowym – jest bardziej atrakcyjne cenowo niż zaangażowanie księgowej.

Jakimi czynnikami sugerować się wybierając ofertę księgowości?

Podczas gdy tego typu biura gwarantują pośrednictwo przed US, my możemy skoncentrować się na rozszerzaniu interesu. Na rynku spotkamy niewielkie biura rachunkowe oraz duże korporacje, obejmujące zasięgiem cały kraj, zapewniające księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Białymstoku, jak i w małych miejscowościach. Najlepiej zaufać sprawdzonej księgowej, zachwalanej przez zaufanych kontrahentów. To najlepsza gwarancja, że nasze sprawy budżetowe są chronione i zgodne z wiążącymi przepisami.

Nasza siedziba:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

Zobacz także: