Reklama, marketing, promocja Usługi 

Mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer po firmie

wirtualny spacer Kraków

Google Street View zupełnie zrewolucjonizowało internet. Nic zatem dziwnego, iż jego możliwości są doceniane przede wszystkim przez przedsiębiorstwa. Za pomocą tej usługi mają możliwość ukazać potencjalnym klientom, jak wygląda wnętrze firmy – a to dobrze wpływa na postrzeganie marki. Najczęściej na to wyjście stawiają sklepy, lokale gastronomiczne oraz pensjonaty. Przez to mogą przekazać klientom, że opłaca się wybrać ich ofertę i – jak dowodzą statystyki – podobne kroki przynoszą oczekiwane rezultaty. Dlaczego więc powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – prawdziwe zyski

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie warto postawić przede wszystkim ze względu na prestiż marki – statystyki dowodzą, że świetnie wpływa to na ilość osób, które korzystają z jej usług. Marki, które zdecydują się na takie rozwiązanie, są również lepiej zauważalne w Google Maps, a po wyszukaniu ich nazwy, internauci zobaczą link do prezentacji. To wszystko widoczne jest w większej liczbie odwiedzin w witrynie, natomiast efektem tego są najczęściej większe obroty.

Fachowo zrobiony wirtualny spacer po firmie

Należy pamiętać o tym, iż Google nie zrobi fotografii naszej lokalizacji – musimy je wykonać samemu. Zrobienie zdjęć i ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wymaga niestety specjalistycznych umiejętności – najlepiej więc zlecić je fachowcom. Na szczęście, w Polsce funkcjonują już firmy, które świadczą tę usługę.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz także: