Internetowe strony Usługi 

Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Szukasz najlepszej oferty opieki WordPress? Nie wahaj się! Zajrzyj tu

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się niezmiernie często stosowanym CMS-em. Dzięki temu, że jest szybki i łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego obecnie do tworzenia sklepów e-commerce oraz złożonych stron firmowych. Aczkolwiek ten CMS może być przyczyną kłopotliwych sytuacji, z tej przyczyny istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Dlaczego rekomenduje się zlecić utrzymanie WordPressa znawcy?

Utrzymanie strony na najświeższej wersji oprogramowania jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak firmy po uruchomieniu strony lekceważą cykliczną instalację kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware bądź ataki cyberprzestępców. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest stosunkowo prostym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z incydentalnymi komplikacjami z właściwym działaniem strony czy sklepu. W związku z tym konieczne jest, by działanie to wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, powinno się polecić aktualizację WordPressa niezależnemu profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – oferta dla freelancerów oraz małych i dużych firm

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta adresowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak dużych jak i małych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym oraz ciągłym działaniu ich strony oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony internetowe. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych oraz eliminacja następstw infekcji. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Zobacz także: