Usługi 

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Zajrzyj tu, jeśli interesuje Cię korzystna oferta sali do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne lub plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają na celu ukształtowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, aby uczcić osiągnięte wyniki, a także różnorodne kursy, konferencje i bankiety dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy muszą być odpowiednio zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Poszukujesz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

O ile nie posiadamy w budynku firmy przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich gali, należy rozejrzeć się za propozycjami wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy organizowanego wydarzenia. Ważne gale dla wspólników spółki, w trakcie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w byle jakiej sali. Powinno się w takich wypadkach zorganizować imprezę w klimatycznym miejscu, które zdecydowanie uwydatni rangę uroczystości. A jeżeli na event sproszone zostaną osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

Organizując imprezę firmową nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania dobrej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazane miejsce smacznych potraw dla gości, ale także doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się ustawieniem stolików. Podczas pokazowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym najlepszej obsługi. Należy zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i perfekcyjnie prezentujące się na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy zaserwują posiłki w zgrabny sposób.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Zobacz także: