Usługi 

Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Potrzebujesz więcej informacji o usługach cateringowych? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na lastrada.pl.

Kiedy planujesz ważne wydarzenie rodzinne lub biznesowe, na które zapraszasz znaczną liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując szybkie przekąski i soki w hipermarkecie – duże imprezy zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy również w obszarze potraw. Wszak nie przystoi rozstawić na stołach uczestników samych ciasteczek oraz oranżady. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy lub dla firm – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne podmioty świadczące usługi cateringu przeważnie oferują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, chrztów czy ślubów. Oferty te są dobrze dostosowane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego zwykle różnią sięmiędzy sobą np. kosztem oraz wykazem posiłków dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście komunikować swoje oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez przeróżnego typu to jego praca, a długoletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które zadowolą ogół gości.

Zamówienie usługi cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Organizacja posiłków nawet dla niewielkiej liczby gości może stać się ogromnym problemem, szczególnie wtedy, jeśli musimy wykonać to samemu. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na zaplanowanie pozostałych kluczowych aspektów imprezy. Daje to także możliwość podania zaproszonym wybornych potraw przyrządzanych przez doświadczonych szefów kuchni. Należy przy tym zaznaczyć, że ważnym przymiotem dań, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale także ich kompozycja. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają też swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz także: