Usługi 

Organizujesz ślub? Pomoże wedding planner

Jeśli szukasz profesjonalnej porady wedding plannera Kraków, wejdź na whataday.pl

Zawarcie małżeństwa to niewątpliwie największe święto w życiu każdego z nas. Nic zatem zaskakującego, że organizując tę uroczystość robimy wszystko, aby uniknąć przykrych niespodzianek oraz sprawić, żeby ta okoliczność na długo była zapamiętana przez gości. Jak zapewne część z nas już się przekonało, zaplanowanie ślubu to poważny problem – musimy zadbać na przykład o wynajem sali, angaż zespołu oraz ozdobienie kościoła. Podczas nerwowych niekiedy przygotowań możemy jednak nie pamiętać o niektórych sprawach, co może skutecznie zniszczyć nastrój tego jedynego w swoim rodzaju święta. Właśnie z tego powodu nowożeńcy coraz częściej stawiają na wskazówki, które zapewnia wedding planner. Na czym więc one polegają?

Wedding planner – dlaczego tak popularny?

Najistotniejszym plusem zatrudnienia wedding plannera jest niewątpliwie komfort oraz spokój – nie trzeba zajmować się podpisywaniem umów z zespołem, dekoratorem, zarządcą sali oraz fotografem. Wskazówki, jakie oferuje wedding planner to również idealne wyjście dla tych osób, które nie znają realiów branży ślubnej i nie potrafią wybrać najlepszych fotografów oraz DJ-ów. Z kolei znający ją bardzo dobrze wedding planner powie nam, jak wybrać te propozycje, jakie na pewno spełnią ich potrzeby. Dzięki temu wesele niewątpliwie będzie wspaniałym świętem i przebiegnie bezstresowo.

Ceny pomocy wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na pomoc wedding plannera mogą postawić nie tylko małżeństwa z zasobnym portfelem. To przecież najlepsze rozwiązanie dla partnerów chcących zminimalizować wydatki wiążące się ze ślubem, ponieważ doświadczony na rynku usług weselnych wedding planner może znaleźć kilkakrotnie mniej kosztowne oferty. Szczególnie, iż oferowane przez niego porady nie będą w ogóle dużym wydatkiem. Ze względu na różny zakres usług jakie świadczy wedding planner, ich cena będzie najczęściej ustalana indywidualnie z poszczególną parą. Jednak w obliczu pozostałych kosztów wiążących się ze ślubem ten na pewno nie jest duży.

Nasza siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]

Zobacz także: