Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Co trzeba wiedzieć o Balice lotnisko parking?

Komfort, szybkość i sposobność dotarcia także w bardzo odległe miasta świata – to główne atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymie uznanie. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dotarcia na lotnisko – a multum osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje związane z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji telefonicznej, dzięki której nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca do postawienia auta. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Poza tym kierowcy mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w wielu wypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach lub rozładowany akumulator.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Zobacz także: