Turystyka i podróże Usługi 

Pensjonaty w Gdyni – pokoje gościnne pełne wygód

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast Pomorza – z niewielkiej rybackiej wioski założonej w 1926 roku błyskawicznie przeistoczyło się w wielką aglomerację, która przyciąga inwestorów oraz turystów. Chcesz przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W czasie wczasów w Gdyni należy też pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową obejmującą mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Pokoje w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają podróżnym najwyższy komfort i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, a także czajnikiem, żelazkiem oraz deską do prasowania na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Oferta noclegów typu bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając jednocześnie domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.

Zobacz także: