Internetowe strony Reklama, marketing, promocja Usługi 

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Zamów pozycjonowanie stron internetowych Kraków na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz łatwość użycia go w celu wyszukania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że klienci do nas trafią – istotna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko na określonym obszarze bądź nawet w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla niewielkich przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stosują z reguły frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, np. “cukiernia kraków”, “sklep z elektroniką kraków” czy “masażysta kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym klientom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron www od prawie 15 lat. Przez ten czas na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym samym dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Zobacz także: