Usługi 

Profesjonalna opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki położone są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń lub doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie musimy opłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, musimy liczyć się z kosztem rzędu 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są również od rozmiarów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Zobacz także: