Reklama, marketing, promocja Usługi 

Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Wizytówka firmy w Mapach Google. Uzyskaj więcej szczegółów

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z kluczowych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, by pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od teraz jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych usług, marek czy przedsiębiorstw. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych zdjęć, wszelkich aktualnych informacji, odpowiedniej prezentacji firmy i adresu www naszej strony internetowej. Jest także inny świetny sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal mało firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź nieruchomość. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, dużo łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz także: