Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Więcej w temacie lotnisko Kraków parking długoterminowy na pandaparking.pl

Wyjeżdżasz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać takiej usług?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także bezpłatny dowóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź na telefon – szybko i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Zobacz także: