Internetowe strony Usługi 

Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą tworzenia sklepów internetowych? Nie czekaj! Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Chcesz założyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeśli nie masz żadnej strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Czemu warto stworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, ma mnóstwo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z używając darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest pozyskać wyższe pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek rozrasta się też elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia również analizę sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, instalację tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowych towarach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać różne porady i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Zobacz także: