wirtualny spacer w klinikach stomatologicznych, wirtualny spacer w gabinetach dentystycznychReklama, marketing, promocja Usługi 

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – popraw konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Możemy także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej czy siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz także: