Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Wynajęcie busa – wygodny sposób transportu małych grup

Planowanie wycieczek grup liczących 10-20 osób nierzadko okazuje się ciężkim zadaniem. Przyczyną większości problemów jest załatwienie transportu. Komunikacja publiczna posiada wiele wad, z których najistotniejszy jest niski stopień komfortu. Aby się tego ustrzec, należy wybrać wynajem busa z kierowcą. Tym sposobem nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale również bez przesiadek i innych problemów dojdziemy w dowolne miejsce – nawet do położonego na odludziu hotelu lub atrakcji, do których nie dojeżdżają bezpośrednio popularne środki transportu.

Wynajęcie busa z kierowcą – dla kogo?

Wynajem busów z kierowcą to usługa kierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i instytucji czy firm. Tym pierwszym ułatwi organizację wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy zaproszeni szybko i komfortowo przybędą na miejsce. Dla instytucji i firm jest zaś sposobem na zapewnienie transferu partycypantom szkoleń czy konferencji. Poza tym oferta jest również kierowana do biur turystycznych, które z pewnością docenią dużą ilość miast i miasteczek, w które zdołają dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Kiedy warto wynająć bus 20-osobowy?

Najważniejszym atutem tego rozwiązania jest wygoda. Bus 20-osobowy to najbardziej komfortowy ze sposobów na wyjazd dużej grupy. Podróżni mają do dyspozycji osobiste oświetlenie i klimatyzację, koce podróżne oraz zimne napoje. Nawet bardzo długa trasa będzie przyjemna dzięki sporej ilości miejsca na ułożenie nóg, wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem i systemowi audiowizualnemu.

Zobacz także: