Reklama, marketing, promocja Usługi 

Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

Wirtualny spacer. Dowiedz się, kto potrafi to sporządzić.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealny sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które zamierzają np. wynająć. Dla większości osób sposobność zwiedzenia takiego wnętrza przed skorzystaniem z oferty jest bardzo istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Czym zatem są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i dlaczego powinno się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można też zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się ogromną popularnością. Polega ona na tym, że prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. siedziby firmy lub hotelu, możemy przejść za jednym kliknięciem do takiego wnętrza, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala też przechodzić do sąsiednich pomieszczeń podobnie w rzeczywistości.

Dlaczego opłaca się opublikować wnętrza 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać klientom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę promocji można wykorzystać do prezentacji restauracji, hotelu albo warsztatu, a także w prosty sposób zademonstrować szerokiemu gronu odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, aby ewentualni nabywcy mieli możliwość wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klienta, aby skorzystał z naszych usług . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to też znakomita metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem obecnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — należy po prostu zlecić jego opracowanie doświadczonemu fotografowi.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz także: