Usługi 

Zbiorniki, meble, balustrady – produkty ze stali nierdzewnej

Elementy ze stali nierdzewnej są podstawą rozmaitych urządzeń i konstrukcji, a cechy fizykochemiczne materiału zapewniają osłonę przed korozją oraz negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Jakie produkty wytwarzają producenci wyrobów ze stali nierdzewnej?

Produkty ze stali nierdzewnej – sprawdź ofertę

Firma SpawExpert, będąca producentem wyrobów ze stali nierdzewnej, wytwarza konstrukcje na potrzeby przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego, jak również branży browarniczej, spożywczej i mleczarskiej. Przedsiębiorstwo tworzy między innymi balustrady, meble, wsady kominowe, zbiorniki oraz inne wyroby cechujące się odpornością na działanie kwasów i korozję. Ten producent zbiorników ze stali nierdzewnej gwarantuje dbałość o najmniejszy detal i najlepszą jakość produktu. W ofercie firmy znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome zbiorniki, modele fermentacyjne, leżakowe, jedno-, dwu- i trójpłaszczowe, a także pasteryzatory oraz mieszalniki. W ofercie są też wykonane ze stali nierdzewnej szafy, regały, wózki, półki, okapy wentylacyjne, wieszaki czy stoły, a wykonywane meble znakomicie sprawdzają się w branży gastronomicznej i spożywczej, zapewniając utrzymanie norm higieny.

Produkty ze stali nierdzewnej – zaufaj sprawdzonemu dostawcy

Konstrukcje ze stali nierdzewnej są nie tylko niepodatne na korozję, ale mogą również być stosowane w ciężkich warunkach na działanie kwasów czy skrajnych temperatur. Wyroby oferowane przez SpawExpert wykonywane są ze stali pochodzącej od sprawdzonych dostawców. Firma realizuje też indywidualne zamówienia na podstawie projektów dostarczonych przez klienta.

Zobacz także: